



Шафа морозильна Tecnodom P-AFD07BT-D-PK призначена для довгострокового зберігання заморожених продуктів.
Загальний об'єм - 700 літрів. Оснащена 3 гратчастими полицями з пластиковим покриттям. Розмір полиці - GN2/1 - 530х650 мм. Одні глухі двері.
Електронний блок управління. Температурний режим - від -18 до -22°С. Динамічне охолодження. Автоматичне розморожування. Холодоагент - R290. Ніжки регулюються за висотою.
Корпус і внутрішнє оздоблення виконані з нержавіючої сталі.
Країна-виробник - Італія.
Потужність - 0,55 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 710*809*2104h мм. Вага - 110 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tecnodom |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Максимальна робоча температура | -22 град. |
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм | 700 л |
| Потужність | 0,55 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 809 мм |
| Висота | 2104 мм |
| Вага | 110 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 700 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
- Ціна: 96 975 ₴

