
Шафа морозильна Frosty RTD-99L призначена для довгострокового зберігання заморожених продуктів.
Шафа оснащена одними скляними дверима із замком, 3 полицями та підсвіткою. Загальний об'єм шафи - 99 літрів. Температурний режим - -13/-22°С. Вентильоване охолодження. Автоматичне розморожування.
Максимально допустима температура навколишнього середовища для коректної роботи шафи складає +38°С.
Матеріал корпусу - пофарбована сталь; внутрішнє оздоблення - білий пластик.
Країна-виробник - Італія.
Потужність - 0,16 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 620*534*712h мм.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 712 мм |
| Ширина | 534 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | FROSTY |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Основні атрибути | |
| Температурний режим | -13/-22°С |
| Об`єм | 99 л |
| Потужність | 0,16 кВт |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Кількість дверей | 1 шт. |
- Ціна: 34 379 ₴

