
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна шафа Frosty Snack 400 BT— це вертикальна промислова морозильна камера для зберігання за негативних температур заморожених продуктів, використовуваних для приготування страв, напівфабрикатів у пакованні. Завдяки вертикально орієнтованій конструкції шафа займає небагато місця, а наявність полиць забезпечує легкий доступ до великої кількості найрізноманітніших продуктів і страв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.24 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Регульовані полиці | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Шафа холодильна |
| Підсвітка | так |
| Автоматичне розморожування | так |
| Замок двері | Так |
| Об'єм (л) | 429 |
| Охолодження | вентильоване |
| На колесах | так |
| Температура навколишнього середовища | +38°С |
- Ціна: 60 302 ₴

