
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна шафа Frosty GN1410BT - це вертикальна промислова морозильна камера для зберігання при мінусових температурах продуктів харчування.
Основні характеристики шафи:
- 1 камера об'ємом 1340 літрів;
- 6 полиць разміром GN-2/1 (650х530 мм);
- робоча температура - від -18°С до -22°C;
- вентильоване охолодження;
- автоматичне розморожування;
- внутрішня підствітка;
- замок двері;
- 4 колеса.
Корпус ззовні та всередині виконаний з нержавіючої сталі та має сатиновану обробку (satin-finish), виконану матеріалами Scotch-Brite. Плям від дотиків рук не залишається.
Шафа призначена для роботи у приміщеннях з температурою оточуючого середовища до +38°С.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна робоча температура | -22 град. |
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1480 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1340 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Шафа холодильна |
- Ціна: 115 076 ₴

