
Професійний льодогенератор Apach ACB2004B A — холодильне обладнання, призначене для автоматичного виробництва формового харчового льоду.
Стаціонарний: потребує підключення до водопровідної мережі та каналізації. Тип охолодження компресора - повітряний.
Виробляє лід у формі кубикового наперстку. Орієнтовне споживання води - 4 л/кг.
Максимальна продуктивність - 20 кг/доб. Оснащений вбудованим бункером для тимчасового зберігання льоду місткістю 4 кг.
Для зниження рівня кальцію у воді, що надходить до льодогенератору, необхідно використовувати фільтр-водопом'якшувач.
Матеріал корпуса - нержавіюча сталь.
Країна-виробник - Італія.
Потужність - 0,26 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 355*404*590h мм. Вага - 28 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Вид льоду | Кубикові |
| Максимальна продуктивність | 20 кг |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Льодогенератор стаціонарний |
| Тип бункера | вбудований |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Потужність | 0,26 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 404 мм |
| Висота | 590 мм |
| Вага | 28 кг |
- Ціна: 50 237 ₴

