
Льодогенератор Apach ACB3715A — професійне холодильне обладнання, призначене для автоматичного виробництва формового харчового льоду, який використовується в ресторанах, барах, кафе та харчовій промисловості.
Стаціонарний підлоговий генератор льоду Apach ACB3715A вимагає під'єднання до водопровідної мережі, каналізації й електризації. Для генерування льоду необхідно використовувати чисту холодну воду. Підвищений вміст кальцію у воді може завдати шкоди робочим частинам льодогенератора та призвести до часткової або повної втрати працездатності.
Льодогенератор Apach ACB3715A виробляє лід у формі кубикового наперстка, який переважно використовується для охолодження напоїв і надання їм вишуканого вигляду (особливо поєднується з напоями, як-от скотч, віскі тощо). Завдяки своїй формі лід тане повільно та несильно розріджує напій.
Вага одного готового кубика льоду становить 18 грамів (клас А — найпоширеніший у використанні розмір).
Габаритний розмір одного кубика льоду

Максимальна продуктивність генератора льоду - 37 кг льоду на добу. Обладнання обладнане вбудованим бункером для зберігання льоду, його максимальний обсяг завантаження становить 15 кг. Коли бункер повністю заповнений, льодогенератор автоматично вимикається.
Льодогенератор Apach ACB3715A має вбудовану повітряну (А - air) систему охолодження, яка, у зв'язку з часто незадовільною якістю води та нестабільним тиском у системі, є найпопулярнішою. Додатковою перевагою цього типу охолодження також є менша витрата води (приблизно в 3-4 рази) проти водяного типу.
Однак, треба пам'ятати, що для якісної й безперебійної роботи льодогенератора з повітряним типом охолодження, системі вентиляції необхідно забезпечити вільну циркуляцію великих обсягів повітря.
Льодогенератор Apach ACB3715A виготовлений із неіржавкої сталі та працює на екологічно чистому холодоагенті (R 404a).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Тип охолодження | Водяний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Льодогенератор стаціонарний |
| Тип ледогенератора | стаціонарний |
| Продуктивність, кг/добу | 37 |
| Форма льоду | кубик округлої форми |
| Розмір льоду | 18 грам |
| Холодоагент | R 404a |
| Місткість бункера для льоду | 15 кг |
| Тип бункера | вбудований |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Продуктивність, шт/цикл | 40 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Висота | 685 мм |
| Вага | 52 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте

