
Льодогенератор Apach AGB8015A — професійне холодильне обладнання, призначене для автоматичного виробництва безформного харчового льоду, який використовується в ресторанах, барах, кафе, магазинах та харчовій промисловості.
Стаціонарний підлоговий генератор льоду Apach AGB8015A вимагає під'єднання до водопровідної мережі, каналізації й електризації. Для генерування льоду необхідно використовувати чисту холодну воду. Підвищений вміст кальцію у воді може завдати шкоди робочим частинам льодогенератора та призвести до часткової або повної втрати працездатності.
Льодогенератор Apach AGB8015A виробляє лід у формі дрібних гранул розміром 5-10 мм, який використовується для подавання ікри або вина в ресторанах, приготування фруктових пюре, смузі та кокетів, оформлення салат-бару, шведського столу, прилавків зі свіжою рибою та м'ясом та ін.
Гранульований лід
Гранульований лід завдяки тому, що немає гострих країв, не псує продукцію, не змерзається, легко складається й зберігається. Швидкий і інтенсивний морозильний ефект досягається завдяки великій поверхні дотику з продуктом. Головний брак цього типу льоду — швидко тане й розчиняється в напоях.
Максимальна продуктивність генератора льоду — 80 кг льоду на добу. Обладнання обладнане вбудованим бункером для зберігання льоду, його максимальний обсяг завантаження становить 15 кг. Коли бункер повністю заповнений, льодогенератор автоматично вимикається.
Льодогенератор Apach AGB8015A має вбудовану повітряну (А - air) систему охолодження, яка, у зв'язку з часто незадовільною якістю води та нестабільним тиском у системі, є найпопулярнішою. Додатковою перевагою цього типу охолодження також є менша витрата води (приблизно в 3-4 рази) проти водяного типу.
Однак, треба пам'ятати, що для якісної й безперебійної роботи льодогенератора з повітряним типом охолодження, системі вентиляції необхідно забезпечити вільну циркуляцію великих обсягів повітря.
Льодогенератор Apach AGB8015A виготовлений із неіржавкої сталі та працює на екологічно чистому холодоагенті (R 404a).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Тип охолодження | Водяний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Льодогенератор стаціонарний |
| Тип ледогенератора | підлоговий, стаціонарний |
| Продуктивність, кг/добу | 80 |
| Форма льоду | гранули |
| Холодоагент | R 404a |
| Місткість бункера для льоду | 15 кг |
| Тип бункера | вбудований |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 696 мм |
| Висота | 696 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

