



Електричний варильний апарат Kogast EKT-40 призначений для варіння у воді макаронних виробів, овочів, вареників, пельменів. Нагрівачі, встановлені в робочій ємності, здійснюють нагрівання води. Термічні запобіжники запобігають перегріванню варильного апарату. Спеціальна ізоляція забезпечує мінімальні втрати тепла. Термостат із перемикачем, розташований за панеллю керування, забезпечує ступеневе термостатичне регулювання.
Водопровідний злив і зливний вентиль для зручного зливання води. Каркас виготовлений із неіржавкої сталі АISI 304 стійкий до зовнішніх хімічних впливів.
Кошики з неіржавкого дроту АISI 304 із заокругленими кутами та ізольованими ручками. Електричний варильний апарат Kogast EKT-40 може комплектуватися базовим відкритим/закритим столом Kogast ОР-40.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 24 кг |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Основні | |
| Виробник | Kogast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Словенія |
| Номінальна споживана потужність | 3.5 кВт |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид обладнання | Макароноварка |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Опис ємностей професійної макароноварки | |
| Кількість ванн макароноварки | 1 шт. |
| Об'єм 1 ванни макароноварки | 33 л |
| Кількість кошиків обладнання | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підключення до водопроводу | немає |
| Тип кошиків | 2хGN 1/3 + 2хGN 1/6 |
- Ціна: 58 048 ₴

