Очікується


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл морозильний Tecnodom P-TF03MIDBTAL - професійне обладнання, що поєднує функціональність виробничого стола та морозильної камери.
Об'єм - 316 літрів. З пристінним бортом висотою 100 мм. Оснащений трьома дверима та трьома гратчастими полицями GN1/1 розміром 530х325 мм. Правостороннє розміщення холодильного агрегату. Електронна панель управління.
Температурний режим - від -18 до -22°С. Динамічний тип охолодження. Є функція автоматичного розморожування.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі.
Країна-виробник - Італія.
Потужність - 0,59 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 1870*700*840h мм. Вага - 122 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tecnodom |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Морозильний стіл |
| Максимальна робоча температура | -22 град. |
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм | 460 л |
| Потужність | 0,59 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1870 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 840 мм |
| Вага | 122 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 460 л |
- Ціна: 169 627 ₴

