




Овочерізка Robot Coupe CL 52 - обладнання, що допомагає впоратися з великими обсягами однотипної нарізки овочів. Для професійного комерційного використання.
Орієнтовна продуктивність - до 250 кг/год. Два отвори для завантаження продукту:
- великий - діаметром 175 мм для нарізання об'ємних овочів таких як капуста та селера або для нарізання кількох одиниць невеликих овочів за одну операцію - наприклад, до 15 помідорів;
- малий - діаметром 58 мм для нарізання продовгуватих та делікатних овочів таких як морква, огірки, кабачки, гриби тощо.
Нарізання продукту здійснюється за допомогою спеціальних дискових ножів.
Овочерізка Robot Coupe CL52 постачається БЕЗ дисків!
Всі необхідні диски купуються додатково. Вартість уточнюйте, будь ласка, у менеджерів або на сайті.
Додатково укомплектувати овочерізку можна 50+ дисками: слайсерами, хвилястими ломтиками, терками, соломками, комплектами для кубиків, картоплі фрі та пюре з різною товщиною нарізки. Ознайомитись та підібрати необхідні диски можна за допомогою Покажчика вибору дисків.
Швидкість обертання - 375 об/хв. У комплекті - штовхач діаметром 39 мм. Важіль з підсилювачем знижує фізичне навантаження на оператора та збільшує продуктивність. Асинхронний двигун забезпечує довготривалу тиху роботу без вібрації.
Моторний блок виконаний з нержавіючої сталі, кришка та чаша - з металу.
Країна-виробник - Франція.
Потужність - 0,75 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 360х340х690h мм. Вага - 26 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Швидкість обертання, об/хв. | 375 |
| Продуктивність, кг/годину | до 300 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Висота | 640 мм |
| Вага | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Овочерізка |
- Ціна: 134 111 ₴


