




Портативний льодогенератор Hendi Arktic 271 568 — холодильне обладнання, призначене для автоматичного виробництва формового харчового льоду.
Генератор льоду наливний і не потребує підключення до водопровідної мережі та каналізації. Вода для виробництва льоду вручну заливається у спеціальну ємність. Тип охолодження компресора - повітряний.
Виробляє "пальчиковий" пустотілий лід, тобто шматочки льоду у формі циліндру з порожниною всередині. За один цикл генерує 9 колпачків льоду. Час одного циклу - до 12 хв. в залежності від температури оточуючого середовища. Є можливість вибору розміру "пальчику": маленький, середній, великий.
Максимальна продуктивність - 12 кг/доб. Оснащений вбудованим бункером для тимчасового зберігання льоду місткістю близько 100 колпачків льоду.
Матеріал - пластик. Колір - сріблястий. Холодоагент - R134a.
Потужність - 0,12 кВт, підключення - 220 В. Габаритні розміри - 297*367*378h мм.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид обладнання | Льодогенератор наливний |
| Продуктивність, кг/добу | 12 |
| Форма льоду | пальчик |
| Розмір льоду | маленький, середній, великий |
| Час генерування льоду, хв. | від 6 до 12 |
| Холодоагент | R134a |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 367 мм |
| Висота | 378 мм |
| Вага | 12 кг |
- Ціна: 13 908 ₴

